Знищення щурів та мишей на об'єктах різного типу з гарантією за договором

✅Не дозволимо гризунам шкідникам зіпсувати репутацію вашого бізнесу.
✅Підбираємо ефективну приманку в кожній ситуації.
✅Гарантуємо результат та безпеку.
Привіт, мене звуть Яна.
Надам консультацію в месенджері!
TelegramViberPhone
Використовуємо найкращі світові методики боротьби з гризунами, завдяки чому досягаємо швидкого та тривалого результату.
Спеціалісти компанії ДезБат надають повний спектр послуг з контролю чисельності гризунів на об'єктах різного типу – житлових приміщень, харчових, складських, місць громадського користування, відкритих територій, приватних будинків, дитячих садків, і цей список ми можемо ще довго продовжувати.

Успішно підтримуємо санітарний стан об'єктів з дотриманням усіх санітарних норм та систем якості як НАССР, наявність сертифікатів – це є підтвердженням того, що Ви отримаєте якісну послугу, яка відповідає всім нормам та стандартам.

Вкрай важливо проводити заходи щодо боротьби з щурами на продовольчих складах та в цехах підприємств харчової промисловості. Адже щури - не тільки хитрі та обережні, але ще й на рідкість ненажерливі. На рік кожен щур з'їдає від семи до десяти кілограмів їжі! А якщо врахувати загальну кількість щурів (близько чотирьох щурів на кожного жителя планети), то ситуація може здатися критичною.
Тому контроль гризунів на складах та підприємствах сприяє збереженню справді колосальних запасів продовольства чи зерна, а також захист людей від небезпечних захворювань, передавачами яких є ці гризуни. Говорячи про хворобу, переносниками яких є щури, не можна не згадати про епідемію чуми, вона поширювалася містами Європи в середні віки.
Сьогодні ж від щурів можна заразитися такими захворюваннями як: епідемічний тиф, геморагічна лихоманка, лептоспіроз, туляремія та інші. Більшість захворювань є смертельними для людини або можуть протікати у дуже тяжкій формі.
Дуже часто щури стають винуватцями пожеж, оскільки, перегризаючи електричні дроти, щури провокують виникнення пожеж! Існують десятки способів, які допомагають у знищенні гризунів.

Найпопулярніші це: біологічний, фізичний та хімічний. Як показує практика, для кращого ефекту боротьби з пацюками бажано підходити комплексно. Тільки в цьому випадку знищення щурів буде стовідсотковим та довгостроковим. Знищення щурів - це складний процес, займатися яким мають професіонали.
Фахівці компанії ДезБат пропонують комплексний підхід до розв'язання проблеми знищення щурів. Наші експерти проведуть усі необхідні заходи, і боротьба проти щурів стане швидким та непомітним для господарів процесом.
Вартість послуг
Кількість м2
Щури
Миші
До 100 м2
Від 650 грн.
Від 650 грн.
Більше 100 м2
Від 4 грн./м2
Від 4 грн./м2
Вартість послуг
Кількість м2
Щури
Миші
До 100 м2
Від 650 грн.
Від 650 грн.
Більше 100 м2
Від 4 грн./м2
Від 4 грн./м2
З нами співпрацюють
Комплексний підхід контролю гризунів дає 100% результат.
Навіть в складних ситуаціях
Вивчимо територію, знайдемо нори та позбавимо всієї популяції.
За допомогою хімічних, фізичних та біологічних методів контролю гризунів.
Ваш телефон
Головне вчасно провести роботи з усунення шкідників.
Якщо вчасно не розпочати боротьби з мишами, наслідки можуть бути дуже серйозними.
Попри цілком нешкідливий вигляд, миші здатні завдати величезних збитків господарству. Кожній миші необхідно щодня до 20г. їжі, майже стільки, скільки вона важить сама.
Тому гризуни знищують усе, що може бути придатним для їжі продукти, їстівні відходи, зернові запаси, свіжі посіви тощо.
Крім того, їм необхідно постійно гострити зуби. Вони гризуть меблі, дроти, книги, речі, взуття - все, окрім бетону та скла.

Про присутність гризунів неважко здогадатися за характерним неприємним запахом, який може викликати алергічну реакцію людей, що живуть у квартирі або в заміському будинку. Але головний привід для початку активного знищення гризунів – те, що вони є розносниками дуже небезпечних захворювань: туляремії, геморагічної лихоманки, лептоспірозу, енцефаліту, холери та багатьох інших.

Пастки у боротьбі з мишами малоефективні. Необхідно повне знищення мишей, тому що звірята відрізняються винятковою плідністю - за місяць їх кількість може збільшитися в 10 разів. Якісний та тривалий результат може дати лише знищення мишей (дератизація) професійними методами за допомогою ефективних засобів.
Використання родентицидів – спеціальних сертифікованих хімічних препаратів, безпечних для людей та домашніх тварин – оптимальний варіант.

Спеціальні методики, напрацьовані роками, дозволяють нашим експертам санітарної служби DezBat провести знищення мишей у найкоротший термін із гарантією того, що повторно гризуни вже не з'являться. Адже ми маємо величезний позитивний досвід у боротьбі з гризунами, а також спеціально розроблені схеми та методи гарантованого знищення всіх шкідників щурів та мишей.
Трохи про нас
• С начала 2017 года, предоставляем услуги контроля популяции насекомых и грызунов.
Удаления неприятного запаха, вирусов, бактерий и отравляющих веществ, озонирование помещений.
• За время работы, наши специалисты выполнили более 20 000 успешных обработок.
• На данный момент штат состоит из 10 сотрудников, этого достаточно, чтобы обслуживать объекты в Киеве и Киевской области.
• Все специалисты, проходят 4 раза в год курсы, по повышению и подтверждению квалификации.
• Максимальный арсенал оборудования и проверенных нами химических и биологических средств, безопасных для людей и животных.
• Полный пакет всех разрешительных документов, сертификатов и допусков для выполнения работ.
Работаем 24/7/365, приедем в любое время, в течении 30 минут избавим от вредителей.
• Гарантируем конфиденциальность а все выполненные работы и гарантии фиксируем в договоре с мокрой печатью.
• Благодаря всем выше изложенным фактам, мы обеспечиваем 100% результат на любой сложности объектах.

Позбавимо щурів, мишей і комах у найкоротші терміни

Зобов'язуємося забезпечити безпеку продукції, споживачів та співробітників.
Ответы на часто задаваемые вопросы
Сколько времени занимает обработка ?
Середній час обробки 15-40 хвилин якщо це квартира або невеликий будинок.
  Чи залишаються плями та розлучення після проведення знищення гризунів?
  Ваші меблі залишаться у незмінному стані
   Який час препарат зберігає активність після обробки?
   Дія приманки триває щонайменше 60 діб. Зазвичай відбувається практично повне поїдання приманок протягом перших 5 діб.
    Чи можлива алергічна реакція на препарати та приманки?
    Строго заборонено приймати приманки як їжу та торкатися руками.

    При довільному контакті потрібно промити руки великою кількістю води з милом забруднену частину тіла або поверхню. Нами не було зафіксовано жодного випадку алергічної реакції на препарати, що застосовуються.
    Чи можна мити підлогу після обробки?
    Можна вимити підлогу не прибираючи приманки.
    Як швидко зникнуть гризуни після проведення дератизації?
    При знищенні гризунів основна частина гине протягом перших 3 діб. Якщо через 14 днів Ви все ще зустрічаєте живих особин, необхідно провести повторну обробку, що закріплює.
    Відгуки наших клієнтів
    21.07.18г. Замовляла обробку від клопів та тарганів, у будинку своїх батьків. Через 5 годин повернулися додому вся кухня була всипана тарганами. Пишу відгук через місяць після обробки. Батьки залишилися дуже задоволені.
    @elenadudnik
    Для мене дуже важлива була безпека препаратів, тому що син астматик. Мене запевнила менеджер Яна, що все буде добре. Повернулися наступного дня додому від сина скарг не було. Спимо вже два тижні спокійно.
    @anna_rey
    Відмінні хлопці, приїхали через півтори години після дзвінка. Обробили квартиру гелями від тарганів, мені навіть не довелося йти з дому. Дали рекомендації як не допустити повторної появи тарганів.
    @nickparh
    Знайомі порадили компанію DezBat. Спасибі, що виправдали всі наші очікування і позбавили від нічних кошмарів.
    P/S телефончик зберегли, про всяк випадок)
    @tanyusha
    КОНТАКТИ
    Ми в соціальних мережах
    Click to order
    Total: 
    Ваше имя
    Ваш телефон