Позбавимо Вашу ділянку від кліщів та комарів
Результат гарантуємо

✅Гарантія 60 днів
✅Результат через 15 хвилин
✅Від 40 грн. / Сотка
Привіт, мене звуть Яна.
Надам консультацію в месенджері!
TelegramViberPhone

Спосіб життя КЛІЩІВ і період активності

Навесні з настанням тепла прокидаються кліщі, які є переносниками інфекційних захворювань – бореліозу та енцефаліту. Іксодові кліщі несуть у собі збудників цих захворювань.
В Україні найбільш популярні якраз іксодові кліщі, особливо вони активні з квітня по червень, але не рідкісні їх укуси і в інші місяці літа і навіть восени – у період теплих днів.
Кліщі мешкають у чагарниках, у листяних або змішаних лісах, у траві. Місця, в яких мешкаю кліщі, це не тільки ліси, а й парки, дачні ділянки, газони. У соснових лісах, де немає трави, кліщ трапляється значно рідше.

За рослинністю кліщі піднімаються на висоту до 140 см. і чекають на майбутню жертву. Якщо людина або тварина наближається до них, торкаючись трави або чагарника, на якому вони сидять, то кліщі миттєво хапаються за жертву, чіпляючись за одяг чи шерсть.
Кліщів можуть принести з лісу свійські тварини, тому господарям потрібно бути пильними. Присмоктування кліща абсолютно безболісно завдяки виділенню рідини, що анестезує, яка знеболює місце укусу. На місці фіксації кліща розвивається запальна реакція, із сильним свербінням.

Зимують іксодові кліщі в ґрунті та лісовій підстилці. Активізуються вони щойно зійде сніг, досягаючи піку у травні – червні. Прокидається кліщ за середньоденної температури +3-5 градусів, а за температури +13-17 градусів настає максимальна активність.

Для боротьби з кліщами та комарами фахівці компанії ДезБат використовують генератори гарячого та холодного туману в парі з ефективними засобами ми досягаємо на 100% ефективної та тривалої дії не менше 40-50 днів.
Подбайте про безпеку Ваших улюбленців
Забезпечимо надійний захист ділянки від шкідників.

Методи боротьби з кліщами

Боротьба з кліщами на заміських ділянках – необхідна, тому що кліщі можуть завдати серйозної шкоди Вашому здоров'ю та здоров'ю оточуючих.

Наш метод боротьби полягає в тому, щоб знищити всіх кліщів, які є зараз на Вашій території, а також не дати їм там з'явитися та розмножуватися ще протягом 2 місяців після обробки.
Засоби, що використовуються, протягом 15 хвилин знищують дорослу особину, стерилізують самок і висушують личинки на будь-якій стадії їх розвитку, така дія засобів гарантовано збережеться протягом від 50 днів.

Як відбувається сама обробка
- здійснюється розпорошення спеціалізованих, професійних засобів у місцях потенційного скупчення та проживання іксодових кліщів. Обробка ділянок від кліщів полягає у нанесенні препарату на дерева, чагарник, трав'яний покрив, тобто. обробляється вся територія ділянки та прилегла територія.

Ми проводимо профілактичні та винищувальні заходи, щодо знищення кліщів на відкритих ділянках, заміських ділянках, лісопаркових зонах, територіях садівництв, санаторіях, базах відпочинку та оздоровчих таборах.

Застосування хімічних препаратів на відкритих територіях згубно впливає на іксодові кліщі, а також дозволяє кардинально винищити популяції комарів, мух, гнусу.

Якщо на вашій ділянці скошена трава і немає заростей, це значно збільшить ефект застосування інсектицидних препаратів для знищення кліщів. Проведення обробок прилеглих ділянок від кліщів помітно продовжить ефективність обробки.

Не просто обробляємо а безпечно для людей і тварин ЗНИЩУЄМО
кліщів та комарів

Тривалий результат
Відповіді на типові запитання
Скільки часу займає обробка?
Кожен випадок індивідуальний, все залежить від кількості кущів і дерев а також особливості оброблюваної території.
  Чи залишаються плями і розводи після проведення знищення комах?
  Препарати плям не залишають. Ваші меблі, газон і предмети інтер'єру залишаться в незмінному вигляді.
  Який час препарат зберігає свою активність після обробки?
  Залишкова дія препарату триває не менше 45 днів. Весь цей час засіб активно працює і знищує як дорослих особин так і личинки.
  Можлива алергічна реакція на препарати?
  Нами не було зафіксовано жодного випадку алергічної реакції на застосовувані препарати. Відносяться до 4 класу небезпеки (найбезпечніший клас препаратів). Однак, треба розуміти, що навіть при застосуванні деззасобів без запаху - це все одно хімічні сполуки. Тому під час обробки категорично заборонено знаходиться без захисного респіратора на оброблюваної території. Через 2 години після обробки вже можна переміщатися по обробленої поверхні без побоювання.
  Як швидко пропадуть комахи після проведення дезінсекції?
  При знищенні комах за статистикою основна частина комах вмирає відразу під час обробки, ще частина протягом двох годин після обробки.
  Як часто потрібно проводити обробку від кліщів
  Частота обробки для ефективного захисту ділянки від кліщів залежить від застосовуваних профілактичних заходів з боку замовника, прибирання ділянки і навколишньої території (своєчасний покіс і вивіз трави). Обробку ділянки рекомендується проводити перед весняним (травень-червень) і осіннім (серпень-вересень) піком активності кліщів. Наприклад, обробка зон масового відпочинку, дитячих відкритих установ повинна проводитися 2 іноді і 3 рази в рік.
  Остались вопросы ?
  Спросите у нашего специалиста !
  Сертификаты на используемые средства
  Почнемо знайомство
  З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
  Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
  • За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
  • На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
  • Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
  • Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів,безпечних для людей та тварин.
  Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
  • Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
  Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
  • Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.
  Відгуки наших клієнтів
  21.07.18г. Замовляла обробку від клопів та тарганів, у будинку своїх батьків. Через 5 годин повернулися додому вся кухня була всипана тарганами. Пишу відгук через місяць після обробки. Батьки залишилися дуже задоволені.
  @elenadudnik
  Для мене дуже важлива була безпека препаратів, тому що син астматик. Мене запевнила менеджер Яна, що все буде добре. Повернулися наступного дня додому від сина скарг не було. Спимо вже два тижні спокійно.
  @anna_rey
  Відмінні хлопці, приїхали через півтори години після дзвінка. Обробили квартиру гелями від тарганів, мені навіть не довелося йти з дому. Дали рекомендації як не допустити повторної появи тарганів.
  @nickparh
  Знайомі порадили компанію DezBat. Спасибі, що виправдали всі наші очікування і позбавили від нічних кошмарів.
  P/S телефончик зберегли, про всяк випадок)
  @tanyusha
  Ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються
  Завдяки наявності всіх сертифікатів, сучасного обладнання, справді робочих препаратів та досвіду наших фахівців.
  Ваш телефон
  КОНТАКТЫ
  Мы в социальных сетях: