Знищення клопів
з гарантією від 6 місяців


✅Гарантуємо відмінний результат
✅Використовуємо засоби БЕЗ ЗАПАХУ
✅Видаємо акт виконаних робіт
Привіт, мене звуть Яна.
Надам консультацію в месенджері!
TelegramViberPhone
Існують різні ступені зараження приміщення
Поведінка клопів
Ступінь зараження
Помічаєте 1-2 особини, Вас можуть не кусати
НИЗЬКА
Прокинувшись помічаєте на тілі 1-2 укуси
СЕРЕДНЯ
Кожного дня багато укусів, клопів помітно вдень
ВИСОКА
Знаходите гнізда без труднощів, удень видно багато клопів
ДУЖЕ ВИСОКА
ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛТАЦІЮ СПЕЦІАЛІСТА
Існують різні ступені зараження
Поведінка клопів
Ступінь зараження
Помічаєте 1-2 особини, можуть не кусати
НИЗЬКА
Помічаєте 1-2 укси на тілі
СЕРЕДНЯ
Щоденно багато укусів, клопів помітно вдень
ВИСОКА
Вдень багато клопів, знаходите гнізда без труднощів
ДУЖЕ ВИСОКА
Якщо у Вашій оселі з'явилися клопи, це проблема без перебільшень
Щодня на тілі сверблячі рани від укусів, безсонні ночі, страх лягти в ліжко, плач маленьких діток від болю і не розуміння, що їх кусає, цей список далеко не сповнений.

Самостійна боротьба лише у 1% приносить 100% результат, у решти 99% ця війна затягується на роки та це зрозуміло, адже кожна самка щодня відкладає від 3-5 личинок, які через 14-21 день з'являться на світ і вже в перший день життя проведуть у пошуках своєї першої жертви. Зараз проста математика перший місяць з'явився 1 клоп, другий місяць їх не менше 100 особин, третій місяць близько 300 особин, за рік їх буде кілька тисяч штук.Вся проблема в самостійній боротьбі полягає в недосвідченості господаря квартири, є деякі питання на які потрібно знати відповіді:

- як правильно провести обробку,
- у яких місцях зазвичай селяться клопи,
- з якою періодичністю потрібно повторювати процедуру,
- яким засобом провести обробку
Дихлофос та інші побутові засоби не мають пролонгованої дії, для успішної боротьби з клопами потрібно проводити щоденні обробки спальних місць та квартири, протягом як мінімум місяця.
Професійні засоби мають властивість залишатися на поверхнях та успішно знищувати комах при контакті від 5-40 днів після розпилення.

В арсеналі професійних служб є лише 2 види знищення клопів, які довели свою 100% ефективність:
Холодний туман (дрібнодисперсне розпилення з генератора холодного туману) - даний вид хороший тим, що розмір краплі регулюється від 10-70 мікрон, завдяки чому крапля проникає в важкодоступні місця і кілька годин може триматися в повітрі, дозволяючи поступово осідати на поверхні, так само у дезінсектора є можливість рясно просочити найбільш заражені поверхні та місця пересування комах, ефективність використовуваного засобу від цих дій збільшується в рази. Внаслідок великого розміру крапля осідає поверхні та не потрапляє через щілини в сусідні приміщення. Цей спосіб гарантує безпеку сусідів і дуже високу ефективність обробки, а також відсутність неприємного запаху хімії після обробки відіграє немалу роль.

Гарячий туман (дрібнодисперсне розпилення з бензинового генератора гарячого туману, суміш диму та дрібної краплі) – розмір краплі, що виробляється генератором від 5-30 мікрон. Такий розмір краплі проникає у всі щілини, вражаючи всіх комах. Внаслідок змішування краплі з димом розчин може бути в повітрі до 8 годин після обробки, густий дим заповнює все приміщення. Дим легкий та підіймається вгору, потрапляючи через витяжні отвори, щілини, розетки до ваших сусідів, це погано для здоров'я оточення, тому ми не рекомендуємо замовляти даний вид обробки в багатоквартирних будинках. Запах дизеля та хімії після обробки може триматися у приміщенні до 10 днів.
Такий вид боротьби з комахами відмінно підходить для знищення комарів, кліщів на відкритих ділянках, а також тарганів, клопів та інших видів шкідників в будинках, що окремо стоять.

Ми використовуємо в багатоквартирних будинках технологію холодного туману, застосовуючи засоби без запаху з пролонгованою дією до 40 днів (мікрокапсула - діюча речовина знаходиться в мікрокапсулах і лопається тільки при контакті з тілом комахи) завдяки чому досягаємо відмінного результату вже після першої обробки.

Також у нашому арсеналі є нокдаун обробка без запаху швидкої та тривалої дії – одноразова обробка, після застосування якої гарантовано знищується 100% комах та надається гарантія від 6 місяців, у разі повторної появи комах ми приїжджаємо та безкоштовно надаємо повторну послугу.
Виходячи з Вашої ситуації підбираємо найбільш відповідну послугу, можливе прийняття нестандартних рішень для досягнення 100% результату в найкоротші терміни з дотриманням усіх санітарних норм для подальшого безпечного проживання у приміщенні.
Проводимо бар'єрну обробку приміщення від проникнення комах зовні.

ЗНИЩИМО КЛОПІВ БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВСІХ
ЖИЛЬЦІВ ВАШОГО БУДИНКУ

Залишіть заявку і ми підберемо максимально ефективну послугу, що відповідає вашим вимогам.
Вартість послуг
Кількість кімнат
Вартість, грн.
1 к. Квартира
900
2 к. Квартира
950
3 к. Квартира
1150
4 к. Квартира
1200
Будинок
від 900
Гуртожиток 1 кімната
850
2 кімнати поряд
750
Сертифікати на засоби
Трохи про нас
З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
• За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
• На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
• Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
• Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів,безпечних для людей та тварин.
Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
• Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
• Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.
Відповіді на поширені запитання
Який метод знищення клопів найефективніший ?
У нашій організації існує кілька методик знищення клопів у квартирах та на підприємствах.
Все залежить від приміщення: житлове чи нежитлове.
Порожня квартира або з великою кількістю речей.Яка кількість людей у ній проживає.
Чи є діти, вагітні жінки, хворі, тварини або рептилії.Наскільки сильно заражена квартира комахами.
На який час ви можете залишити квартиру після обробки від клопів.
Де оселилися клопи - спостерігаються лише у диванах, або у паркеті, під плінтусами, лінолеумом чи шпалерами. Передбачувана поява клопів у вашому будинку – принесли з меблями, хто приходив у гості чи відбулася міграція від сусідів. Як ви зрозуміли є багато факторів, для кожного підбирається відповідна обробка.
Скільки часу займає обробка квартири ?
Кожна квартира є індивідуальною. Якщо вона напівпорожня, обробка проходить дуже швидко 10-15 хвилин. Якщо в квартирі багато речей, диванів, ліжок, матраців, обробка може зайняти до години, залежно від кількості кімнат.
  Меблі не зіпсуються ?
  Після обробки деякі частини меблів потрібно буде протерти згідно інструкції.
  Усі меблі залишаться у незмінному стані, як перед обробкою.
   Який час засоби зберігають активність після обробки ?
   Перші чотири дні зберігається максимальна активність засобу. У ці дні не рекомендується проводити генеральні прибирання та змивати його із поверхонь. Залишкова дія препарату триває не менше 21 дня.
    Чи можлива алергічна реакція після обробки ?
    Нами не було зафіксовано жодного випадку алергічної реакції. Усі засоби котрі ми використовуємо належать до 4 класу безпечності (найбезпечніший клас засобів). Однак, треба розуміти, що навіть при застосуванні дез.засобів без запаху це все одно хімічні сполуки. Тому під час обробки приміщення категорично заборонено перебувати без захисного респіратора. Після того, як квартира буде оброблена, засіб підсохне, ви зробите ретельне провітрювання, алергічних реакцій не буде.
    Чи можна мити підлогу після обробки ?
    Ви можете промити центральні частини підлоги не доходячи до плінтусів 5 см.
    На який час потрібно закрити приміщення після обробки ?
    При обробці генератором холодного туману приміщення потрібно витримати 4 години закритим, після ретельно провітрити не менше однієї години. Потім можна повертатися до приміщення.
    Як швидко зникнуть комахи після обробки ?
    При знищенні тарганів і клопів, за статистикою, основна частина комах падає відразу, під час обробки, ще частина протягом наступної доби і поодинокі комахи можуть спостерігатися протягом декількох днів. Якщо через 21 день ви все ще зустрічаєте живих особин, необхідно провести повторну обробку, що закріплює результат.
    Потрібно витягувати речі з шаф під час обробки від клопів ?
    При слабкій та помірній заселеності квартири клопами, речі з шаф діставати не потрібно (за умови, що там лежать тільки чисті речі, які ви не носили і не клали на дивани). Зазвичай клопів у шафах не буває. Ми обробляємо шафи із зовнішнього боку по периметру, верхню кришку шафи та задню стінку. Якщо клопів дуже багато, то речі необхідно відправити в прання за високих температур, а шафа піддається обробці зсередини.
    Що таке обробка із запахом та без запаху ?
    ОБРОБКА З ЗАПАХОМ - після наданої послуги запах схожий на свіжу краску буде присутній у квартирі ще кілька днів (небезпеки для людей та тварин не становить).
    ОБРОБКА БЕЗ ЗАПАХУ - після наданої послуги ніякого запаху в приміщенні не залишиться.
    Наш фахівець готовий відповісти на всі додаткові запитання.
    Ваш телефон
    Відгуки наших клієнтів
    21.07.18г. Замовляла обробку від клопів та тарганів, у будинку своїх батьків. Через 5 годин повернулися додому вся кухня була всипана тарганами. Пишу відгук через місяць після обробки. Батьки залишилися дуже задоволені.
    @elenadudnik
    Для мене дуже важлива була безпека препаратів, тому що син астматик. Мене запевнила менеджер Яна, що все буде добре. Повернулися наступного дня додому від сина скарг не було. Спимо вже два тижні спокійно.
    @anna_rey
    Відмінні хлопці, приїхали через півтори години після дзвінка. Обробили квартиру гелями від тарганів, мені навіть не довелося йти з дому. Дали рекомендації як не допустити повторної появи тарганів.
    @nickparh
    Знайомі порадили компанію DezBat. Спасибі, що виправдали всі наші очікування і позбавили від нічних кошмарів.
    P/S телефончик зберегли, про всяк випадок)
    @tanyusha
    КОНТАКТИ
    Мі в соціальних мережах